سیاست حریم خصوصی

سیاست های حریم شخصی

این متن به ارائه توضیحاتی در رابطه با سیاست های حریم شخصی آکادمی فناوری اطاعات میپردازد. این سیاست ها شامل رویکرد ما در قبال جمع آوری، استفاده و افشای اطلاعات شخصی دریافت شده در آکادمی فناوری اطاعات است. آکادمی فناوری اطاعات به کاربران خود اطمینان میدهد که اطلاعات شخصی آنها تنها به منظور بهبود خدمت رسانی به آنها مورد بهره برداری قرار میگیرد. کاربران با استفاده از آکادمی فناوری اطاعات، رضایت خود را در قبال مفاد این متن اعلام میدارند.

اطلاعات دریافتی

برای مشاهده صفحات کاربران آکادمی فناوری اطاعات، نیازی به ثبت حساب کاربری و ارائه اطلاعات از سمت کاربر نیست. با این حال، کاربران به محض ثبت حساب کاربری، از کاربران شناخته شده آکادمی فناوری اطاعات به شمار می آیند. آکادمی فناوری اطاعات، اطلاعات مربوط به کاربران شناخته شده خود را در سرورهای داخلی در ایران نگهداری میکند و از این رو، هیچگونه نگرانی برای خروج اطلاعات از مرزهای کشور برای کاربران وجود نخواهد داشت. کاربران آکادمی فناوری اطاعات مستقیماً اطلاعات زیر را در اختیار آکادمی فناوری اطاعات میگذارند:

  • آدرس پست الکترونیکی یا شماره تلفن: کاربر به انتخاب خود، یکی از آنها را برای ثبت حساب کاربری در آکادمی فناوری اطاعات وارد میکند.
  • نام کاربری و گذرواژه حساب کاربری
  • محتوای ارسال شده توسط کاربر (شامل عکس، فیلم، فایل صوتی، متن، نظر، و غیره)
  • پیامهای مبادله شده میان شما و آکادمی فناوری اطاعات
  • اطلاعات معاملات انجام شده

علاوه بر این، کاربران آکادمی فناوری اطاعات در صورت تمایل کاربران به یافتن دوستان خود در آکادمی فناوری اطاعات:

  • امکان دسترسی آکادمی فناوری اطاعات به دفترچه تلفن یا ایمیل خود را فراهم می‌کنند تا آکادمی فناوری اطاعات از این طریق حساب‌های کاربری دوستان آنان در آکادمی فناوری اطاعات را شناسایی کرده و به آنان معرفی کند.
  • دوستان خود را از طریق پیامک یا ایمیل به عضویت در آکادمی فناوری اطاعات دعوت می‌کنند. توجه داشته باشید که هرگونه هزینه احتمالی ارسال دعوتنامه پیامکی به عهده کاربر است.

همچنین، آکادمی فناوری اطاعات با استفاده از کوکی‌ها و فناوری‌های مشابه آن، اطلاعات مربوط به فرایند استفاده شما از آکادمی فناوری اطاعات و همچنین، روند خدمت‌رسانی خود به شما را جمع‌آوری می‌کند. اطلاعات فایل گزارش کاربران به صورت خودکار، هر زمان که شما درخواستی مبنی بر دسترسی به صفحه وب یا اپلیکیشنی را داشته باشید، توسط مرورگر شما ارسال می‌گردد. در صورت استفاده از خدمات ما، سرورهای ما به صورت خودکار برخی از اطلاعات فایل گزارش شما، شامل درخواست وب، آدرس IP، نوع مرورگر، صفحات و URLهای ارجاع دهنده/ خارج کننده، تعداد کلیک‌ها و نوع تعامل شما با پیوندهای درون سرویس، نام‌های دامین، صفحات مقصد، صفحات مشاهده‌شده و سایر اطلاعات مشابه را جمع آوری و ثبت می‌کنند.

هرگاه شما برای دسترسی به خدمات ما از دستگاه‌های همراه مانند تبلت یا موبایل استفاده کنید، امکان دسترسی، جمع‌آوری، نظارت، و ذخیره بر دستگاه شما و یا ذخیره «شناسگرهای دستگاه» برای آکادمی فناوری اطاعات فراهم می‌شود. شناسگرهای دستگاه، فایل‌های داده کوچک یا سازه‌های داده‌ای مشابهی هستند که بر دستگاه شما ذخیره شده یا با آن مرتبط می‌گردند و به عنوان شناسگر منحصربفرد دستگاه شما فعالیت می‌کنند. این شناسگرها می‌توانند اطلاعاتی را در رابطه با روش مرور و استفاده خدمات آکادمی فناوری اطاعاتاز سمت شما ارائه داده و ما را در فرایند ارائه گزارش یا محتوا و تبلیغات شخصی‌سازی‌شده یاری کنند.

این اطلاعات در ارائه خدمات بهتر و بهینه‌تر به شما به‌کار گرفته می‌شوند. از جمله این خدمات می‌توان به امکان دسترسی آسان‌تر و سریع‌تر به حساب کاربری، مشاهده الگوهای استفاده از آکادمی فناوری اطاعات، و شناسایی و حل برخی از مشکلات اشاره کرد. لازم به ذکر است که آکادمی فناوری اطاعات، به هیچ وجه، اقدام به جمع‌آوری، ثبت یا ذخیره اطلاعات بانکی شما نخواهد کرد.

اشتراک گذاری اطلاعات شما

جیک و پیک، حق افشای اطلاعات شخصی شما را تنها به منظور پاسخگویی به درخواست‌ها و در صورت نیاز، ارائه گزارش به مراجع قانونی برای خود محفوظ می‌دارد. اطلاعات تماس شما – مانند شماره تلفن یا آدرس ایمیل – در هیچ بخشی از آکادمی فناوری اطاعات برای سایر کاربران آکادمی فناوری اطاعات به نمایش گذاشته نمی‌شوند.

مقابله با هرزنامه

جیک و پیک هیچ‌گونه انعطافی در مقابل انتشار هرزنامه‌ها از خود نشان نمی‌دهد و در صورت مشاهده موارد ارسال هرزنامه، حساب کاربری ارسال‌کننده را مسدود یا حذف می‌کند. علاوه بر این، آکادمی فناوری اطاعات کاربران خود را تشویق می‌کند تا در صورت مشاهده این چنین مواردی، آن را به راحتی و در کمتر از بیست ثانیه گزارش دهند.

امنیت

اطلاعات کاربران در سرورهای آکادمی فناوری اطاعات در داخل کشور نگهداری می‌شوند و لذا، کاربران می‌توانند از عدم دسترسی خارجی به اطلاعات خود اطمینان داشته باشند. این اطلاعات با روش های رمزگذاری پیشرفته متعددی حفاظت می‌شوند و درصد اطمینان بالایی از امنیت این اطلاعات به دست آمده است. با این حال، واضح است که علیرغم تمامی این تلاش‌ها، امکان حفاظت صددرصدی اطلاعات در هیچ نقطه‌ای از جهان ممکن نیست. لذا، در صورت بروز این اطلاعات، مسئولیت آن از آکادمی فناوری اطاعات سلب شده و کاربر، خود، مسئولیت آن را می‌پذیرد.